RX12864C2 wyświetlacz graficzny LCD, rozdzielczość 128x64
Wyświetlacz graficzny LCD o rozdzielczości 128x64
Wystaw opinię o produkcie
81,30 zł
Cena
81,30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
44,72 zł
Promocja trwa do %s
100,00 zł
Cena
100,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
55,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: RX12864C2
Opis produktu
Opis produktu
Wyświetlacz graficzny LCD o rozdzielczości 128x64
| symbol | RX12864C2 |
| typ | wyświetlacz graficzny LCD |
| rozdzielczość | 128x64 |
| technologia | COG, FSTN Positiv |
| wymiary okna | 45,2x27mm |
| wymiary | 55x40x6,8mm |
| kontroler | ST7565P |
| podświetlenie | białe |
| napięcie zasilające | 3 - 3,6Vdc |
| ilość pinów | 34 |
| raster | 0,5mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.