RTM-5010-NI oprawka diody LED 5mm, chromowana, wypukła
Metalowa chromowana oprawka diody LED
- LED 5mm
- wypukła
Wystaw opinię o produkcie
2,44 zł
Cena
2,44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,44 zł
Promocja trwa do %s
3,00 zł
Cena
3,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: RTM-5010-NI
Opis produktu
Opis produktu
Metalowa chromowana oprawka diody LED 5mm
| symbol | RTM-5010-NI |
| typ | oprawka diody LED |
| typ diody | 5mm |
| rodzaj oprawki | wypukła |
| długość całkowita | 13,5mm |
| długość gwintu | 7mm |
| otwór montażowy | 8mm |
| materiał | metal |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.