RSMCK4 wtyk prosty na przewód seria M8; 4 pin
Złącze męskie wykorzystywane do podłączenia np. czujników zbliżeniowych, optycznych opartych o złącze typu M8
Wystaw opinię o produkcie
52,85 zł
Cena
52,85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
36,59 zł
Promocja trwa do %s
65,00 zł
Cena
65,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
45,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: RSMCK4
Opis produktu
Opis produktu
Złącze męskie wykorzystywane do podłączenia np. czujników indukcyjnych opartych o złącze typu M8
| symbol | RSMCK4 |
| typ | złącze przemysłowe |
| ilość styków | 4 |
| rodzaj złącza | męski M8 |
| rodzaj złącza | prosty |
| typ złącza | na przewód |
| długość przewodu | |
| napięcie zasilające | 60V |
| prąd | 4A |
| średnica przewodu | 0,34mm |
| średnica zewnętrzna przewodu | 3,5-5,0mm |
| szczelność | IP67 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.