RS201-6C3R przełącznik kołyskowy podświetlany stabilny ON-OFF
Przełącznik kołyskowy, stabilny, podświetlany
Wystaw opinię o produkcie
4,88 zł
Cena
4,88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,88 zł
Promocja trwa do %s
6,00 zł
Cena
6,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: RS201-6C3R
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy, stabilny, podświetlany
| symbol | RS201-6C3R |
| typ | przełącznik kołyskowy |
| sposób przełączania | ON-OFF |
| typ przełączania | bistabilny |
| ilość torów | 2 |
| obciążalność styków | 15A / 250Vac |
| podświetlenie | czerwone 230V |
| wyprowadzenia | konektor 6,4x0,8 |
| wymiary | 30x25x28mm |
| otwór montażowy | 28x22mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.