RS103-16C3B przełącznik kołyskowy stabilny ON-OFF-ON
Przełącznik kołyskowy stabilny ON-OFF-ON
Wystaw opinię o produkcie
2,44 zł
Cena
2,44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,44 zł
Promocja trwa do %s
3,00 zł
Cena
3,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: RS103-16C3B
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy stabilny ON-OFF-ON
| symbol | RS103-16C3B |
| typ | przełącznik kołyskowy |
| sposób przełączania | ON-OFF-ON |
| typ przełączania | bistabilny |
| ilość torów | 1 |
| obciążalność styków | 15A / 250V |
| podświetlenie | brak |
| wyprowadzenia | konektor 6,3x0,8mm |
| otwór montażowy | 28x10,5mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.