RS-15-24 modułowy zasilacz impulsowy 24V / 0,625A / 15W
Zasilacz RS-15-24 w obudowie metalowej, przeznaczony jest do pracy w systemach oświetleniowych, elektroniki przemysłowej. Wyposażony jest w układy zabezpieczające zapewniające bezawaryjna pracę.
Wystaw opinię o produkcie
32,52 zł
Cena
32,52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
32,52 zł
Promocja trwa do %s
40,00 zł
Cena
40,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: RS-15-24
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Modułowy zasilacz impulsowy o mocy 15W o napięciu wyjściowym wynoszącym 24Vdc i obciążalności prądowej do 0,625A.
| symbol | RS-15-24 |
| napięcie wyjściowe | 24Vdc |
| prąd wyjściowy | 625mA |
| napięcie znamionowe | 85-264Vac |
| moc | 15W |
| ilość wyjść | 1 |
| sprawność | 85% |
| połączenie elektryczne | listwa zaciskowa |
| temperatura pracy | -20°C / 70°C |
| zabezpieczenie | przeciążenie, przegrzanie, zwarcie |
| montaż | |
| wymiar | 62,5x51x21mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 1
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.