RMRS102 przełącznik kołyskowy stabilny ON-ON
Przełącznik kołyskowy stabilny bez podświetlenia
Wystaw opinię o produkcie
2,44 zł
Cena
2,44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,44 zł
Promocja trwa do %s
3,00 zł
Cena
3,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: RMRS102
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy stabilny bez podświetlenia
| symbol | RMRS102 |
| typ | przełącznik kołyskowy |
| sposób przełączania | ON-ON |
| typ przełączania | bistabilny |
| ilość torów | 1 |
| obciążalność styków | 3A / 250V |
| podświetlenie | brak |
| wyprowadzenia | konektor 4,8x0,8mm |
| otwór montażowy | 9,2x13,5mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.