RKWT 5-289/5M przewód połączeniowy do czujników serii M12; 5 pin; złącze żeńskie kątowe; przewód 5m
Złącze przemysłowe RKWT 5-289/5M, 5 pin żeńskiej, kątowe. Wykorzystywane w automatyce podłączenia czujników zbliżeniowych, optycznych. Złącze RKWT 5-289/2M zakończone jest przewodem o długości 5m.
Wystaw opinię o produkcie
81,30 zł
Cena
81,30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
81,30 zł
Promocja trwa do %s
100,00 zł
Cena
100,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
100,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: RKWT 5-289/5M
Opis produktu
Opis produktu
Przewód połączeniowy do czujników seria M12, złącze kątowe 5 pin
| symbol | RKWT 5-289/5M |
| typ | złącze przemysłowe |
| rodzaj złącza | żeńskie kątowe |
| ilość styków | 5 |
| seria | M12 |
| napięcie znamionowe | 50Vac |
| prąd | 4A |
| średnica przewodu | |
| temperatura pracy | -20°C / 80°C |
| długość przewodu | 5m |
| izolacja | PVC |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.