RKWT 5-228/2M przewód połączeniowy do czujników serii M12; 5 pin; złącze żeńskie kątowe; przewód 2m
Złącze przemysłowe RKWT 5-228/2M, 5 pin żeńskiej, kątowe. Wykorzystywane w automatyce podłączenia czujników zbliżeniowych, optycznych. Złącze RKWT 5-228/2M zakończone jest przewodem o długości 2m.
Wystaw opinię o produkcie
56,91 zł
Cena
56,91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,65 zł
Promocja trwa do %s
70,00 zł
Cena
70,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
50,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: RKWT52282M
Opis produktu
Opis produktu
Przewód połączeniowy 5 pinowe do czujników serii M12
| symbol | RKWT 5-228/2M |
| typ | złącze przemysłowe |
| rodzaj złącza | żeńskie kątowe |
| ilość styków | 5 |
| seria | M12 |
| napięcie znamionowe | 50Vac |
| prąd | 4A |
| temperatura pracy | -20°C /80°C |
| temperatura | 2m |
| izolacja | PVC |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.