RKWT 5-289/2M przewód połączeniowy do czujników serii M12; 5 pin; złącze żeńskie kątowe; przewód 2m
Złącze przemysłowe RKWT 5-289/2M, 5 pin żeńskiej, kątowe. Wykorzystywane w automatyce podłączenia czujników zbliżeniowych, optycznych. Złącze RKWT 5-289/2M zakończone jest przewodem o długości 2m.
Wystaw opinię o produkcie
65,04 zł
Cena
65,04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
65,04 zł
Promocja trwa do %s
80,00 zł
Cena
80,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
80,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: RKWT 5-289/2M
Opis produktu
Opis produktu
Przewód połączeniowy do czujników seria M12, złącze kątowe 5 pin
| symbol | RKWT 5-289/2M |
| rodzaj złącza | żeńskie kątowe |
| ilość styków | 5 |
| seria | M12 |
| napięcie znamionowe | 50V |
| prąd | 4A |
| średnica przewodu | |
| temperatura pracy | -25°C / 80°C |
| długość przewodu | 2m |
| izolacja | PVC |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.