RH159.12.630 silnik elektryczny z przekładnią 629,82:1; zasilanie 12Vdc
Silnik elektryczny z przekładnią 629,82:1
Wystaw opinię o produkcie
89,43 zł
Cena
89,43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
89,43 zł
Promocja trwa do %s
110,00 zł
Cena
110,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
110,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: RH159.12.630
Opis produktu
Opis produktu
Silnik elektryczny z przekładnią 629,82:1
| symbol | RH158.12.630 |
| napięcie zasilające | 12Vdc |
| przełożenie | 629,82:1 |
| moment obrotowy | 100Ncm |
| ilość obrotów bez obciążenia | 5rpm |
| ilość obrotów pod obciążeniem | 4,5rpm |
| pobór prądu bez obciążenia | <60mA |
| pobór prądu pod obciążeniem | <130mA |
| długość | 72mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.