RH158.24.630 silnik elektryczny z przekładnią 629,82:1; zasilanie 24Vdc
Silnik elektryczny z przekładnią 629,82:1
Wystaw opinię o produkcie
178,86 zł
Cena
178,86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
81,30 zł
Promocja trwa do %s
220,00 zł
Cena
220,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
100,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: RH158.24.630
Opis produktu
Opis produktu
Silnik elektryczny z przekładnią 629,82:1
| symbol | RH158.24.630 |
| napięcie zasilające | 24Vdc |
| przełożenie | 629,82:1 |
| moment obrotowy | 100Ncm |
| ilość obrotów bez obciążenia | 10rpm |
| ilość obrotów pod obciążeniem | 9rpm |
| pobór prądu bez obciążenia | <70mA |
| pobór prądu pod obciążeniem | <135mA |
| długość | 72mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.