RH158.24.250 silnik elektryczny z przekładnią 243,8:1; zasilanie 24Vdc
Silnik elektryczny z przekładnią 243,8:1
Wystaw opinię o produkcie
97,56 zł
Cena
97,56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97,56 zł
Promocja trwa do %s
120,00 zł
Cena
120,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
120,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: RH158.24.250
Opis produktu
Opis produktu
Silnik elektryczny z przekładnią 243,8:1
| symbol | RH158.24.250 |
| napięcie zasilające | 24Vdc |
| przełożenie | 243,8:1 |
| moment obrotowy | 100Ncm |
| ilość obrotów bez obciążenia | 26rpm |
| ilość obrotów pod obciążeniem | 21rpm |
| pobór prądu bez obciążenia | <70mA |
| pobór prądu pod obciążeniem | <250mA |
| długość | 69mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.