RH158.12.75 silnik elektryczny z przekładnią 76,84:1; zasilanie 12Vdc
Silnik elektryczny z przekładnią 76,84:1
Wystaw opinię o produkcie
73,17 zł
Cena
73,17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
73,17 zł
Promocja trwa do %s
90,00 zł
Cena
90,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
90,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: RH158.12.75
Opis produktu
Opis produktu
Silnik elektryczny z przekładnią 76,84:1
| symbol | RH158.12.75 |
| napięcie zasilające | 12Vdc |
| przełożenie | 76,84:1 |
| moment obrotowy | 50Ncm |
| ilość obrotów bez obciążenia | 81rpm |
| ilość obrotów pod obciążeniem | 55rpm |
| pobór prądu bez obciążenia | <140mA |
| pobór prądu pod obciążeniem | <680mA |
| długość | 66,5mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.