Jestem bardzo zadowolony z silnika z przekładnią RH158.12.630 z zasilaniem 12Vdc. Działa wydajnie i jest solidnie wykonany, co zapewnia niezawodność w moich projektach. Instalacja była prosta, a urządzenie spełnia wszystkie moje oczekiwania.
RH158.12.630 silnik z przekładnią 629,82:1; zasilanie 12Vdc
Silnik elektryczny z przekładnią 629,82:1
Wystaw opinię o produkcie
97,56 zł
Cena
97,56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97,56 zł
Promocja trwa do %s
120,00 zł
Cena
120,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
120,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: RH158.12.630
Opis produktu
Opis produktu
Silnik elektryczny z przekładnią 629,82:1
| symbol | RH158.12.630 |
| napięcie zasilające | 12Vdc |
| przełożenie | 629,82:1 |
| moment obrotowy | 100Ncm |
| ilość obrotów bez obciążenia | 10rpm |
| ilość obrotów pod obciążeniem | 9rpm |
| pobór prądu bez obciążenia | <140mA |
| pobór prądu pod obciążeniem | <270mA |
| długość | 72mm |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Kostek