RH158.12.510 silnik elektryczny z przekładnią 512,85:1; zasilanie 12Vdc
Silnik elektryczny z przekładnią 512,85:1
Wystaw opinię o produkcie
105,69 zł
Cena
105,69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
105,69 zł
Promocja trwa do %s
130,00 zł
Cena
130,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
130,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: RH158.12.510
Opis produktu
Opis produktu
Silnik elektryczny z przekładnią 512,85:1
| symbol | RH158.12.510 |
| napięcie zasilające | 12Vdc |
| przełożenie | 512,85:1 |
| moment obrotowy | 100Ncm |
| ilość obrotów bez obciążenia | 12rpm |
| ilość obrotów pod obciążeniem | 10,5rpm |
| pobór prądu bez obciążenia | <140mA |
| pobór prądu pod obciążeniem | <300mA |
| długość | 72mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.