RH158.12.200 silnik elektryczny z przekładnią 198,5:1; zasilanie 12Vdc
Silnik elektryczny z przekładnią 198,5:1
Wystaw opinię o produkcie
81,30 zł
Cena
81,30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
81,30 zł
Promocja trwa do %s
100,00 zł
Cena
100,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
100,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: RH158.12.200
Opis produktu
Opis produktu
Silnik elektryczny z przekładnią 198,5:1
| symbol | RH158.12.200 |
| napięcie zasilające | 12Vdc |
| przełożenie | 198,5:1 |
| moment obrotowy | 100Ncm |
| ilość obrotów bez obciążenia | 33rpm |
| ilość obrotów pod obciążeniem | 23rpm |
| pobór prądu bez obciążenia | <140mA |
| pobór prądu pod obciążeniem | <580mA |
| długość | 69mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.