RH158.12.100 silnik elektryczny z przekładnią 94,37:1; zasilanie 12Vdc
Silnik elektryczny z przekładnią 94,37:1
Wystaw opinię o produkcie
77,24 zł
Cena
77,24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
77,24 zł
Promocja trwa do %s
95,00 zł
Cena
95,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
95,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: RH158.12.100
Opis produktu
Opis produktu
Silnik elektryczny z przekładnią 94,37:1
| symbol | RH158.12.100 |
| napięcie zasilające | 12Vdc |
| przełożenie | 94,37:1 |
| moment obrotowy | 60Ncm |
| ilość obrotów bez obciążenia | 66rpm |
| ilość obrotów pod obciążeniem | 45rpm |
| pobór prądu bez obciążenia | <140mA |
| pobór prądu pod obciążeniem | <680mA |
| długość | 66,5mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.