RFTQ 50mA / 250V bezpiecznik topikowy zwłoczny
Miniaturowy bezpiecznik topikowy zwłoczny z możliwością montażu do druku
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: RFTQ-50mA
Opis produktu
Opis produktu
Miniaturowy bezpiecznik topikowy zwłoczny z możliwością montażu do druku.
| symbol | RFTQ 0,05A |
| napięcie znamionowe | 250Vac |
| prąd | 50mA |
| charakterystyka | zwłoczny |
| raster | 5,08mm |
| temperatura pracy | -55°C / 125°C |
| wymiary | 8,35x7,7x4mm |
| montaż | do druku |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.