RFTQ 160mA / 250V bezpiecznik topikowy zwłoczny
Miniaturowy bezpiecznik topikowy zwłoczny z możliwością montażu do druku
Wystaw opinię o produkcie
1,63 zł
Cena
1,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,63 zł
Promocja trwa do %s
2,00 zł
Cena
2,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: RFTQ-160mA
Opis produktu
Opis produktu
| symbol | RFTQ 0,16A |
| napięcie znamionowe | 250Vac |
| prąd | 160mA |
| charakterystyka | zwłoczny |
| raster | 5,08mm |
| temperatura pracy | -55°C / 125°C |
| wymiary | 8,35x7,7x4mm |
| montaż | do druku |
Miniaturowy bezpiecznik topikowy zwłoczny z możliwością montażu do druku.
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.