RFS 100mA / 250V bezpiecznik topikowy szybki do druku
Miniaturowy bezpiecznik topikowy szybki z możliwością montażu do druku
Wystaw opinię o produkcie
1,63 zł
Cena
1,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,22 zł
Promocja trwa do %s
2,00 zł
Cena
2,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: RFS-100mA
Opis produktu
Opis produktu
Miniaturowy bezpiecznik topikowy szybki z możliwością montażu do druku.
| symbol | RFS 0,1A |
| napięcie znamionowe | 250Vac |
| prąd | 100mA |
| charakterystyka | szybki |
| raster | 5,08mm |
| temperatura pracy | -55°C / 125°C |
| wymiary | Φ8,35x7,7mm |
| montaż | do druku |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.