RBO40-40G układ zabezpieczający przed ESD , D2PAK
2 kanałowy układ zabezpieczający przed ESD
Wystaw opinię o produkcie
28,46 zł
Cena
28,46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
9,76 zł
Promocja trwa do %s
35,00 zł
Cena
35,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: RBO40-40G
Opis produktu
Opis produktu
2 kanałowy układ zabezpieczający przed ESD
| symbol | RBO40-40G |
| ilość kanałów | 2 |
| napięcie zasilające | 20V |
| napięcie przebicia | 24V |
| napięcie stabilizacji | 40V |
| pojemność diody | 3nF |
| prąd szczytowy - impuls | 37,5A |
| temperatura pracy | -40°C / 150°C |
| obudowa | D2PAK |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.