RB155 mostek prostowniczy jednofazowy okrągły 1,5A / 800V
Mostek prostowniczy jednofazowy do montażu przewlekanego, okrągły
Wystaw opinię o produkcie
0,81 zł
Cena
0,81 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,81 zł
Promocja trwa do %s
1,00 zł
Cena
1,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: RB155
Opis produktu
Opis produktu
Mostek prostowniczy jednofazowy do montażu przewlekanego, okrągły
| symbol | RB155 |
| typ | mostek prostowniczy jednofazowy |
| napięcie znamionowe | 800V |
| prąd | 1,5A |
| temperatura pracy | -55°C / 125°C |
| raster wyprowadzeń | 5,6mm |
| wymiary | Φ9,1x3,8mm |
| montaż | przewlekany |

Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.