R2M-2012-23-5230 przekaźnik elektromagnetyczny DPDT, zas. 230Vac
Przekaźnik przemysłowy elektromagnetyczny montowany do druku lub podstawki
Wystaw opinię o produkcie
21,95 zł
Cena
21,95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
21,95 zł
Promocja trwa do %s
27,00 zł
Cena
27,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
27,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: R2M-2012 23-5230
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Opis produktu
Opis produktu
Przekaźnik przemysłowy elektromagnetyczny montowany do druku lub podstawki
| symbol | R2M-2012-23-5230 |
| konfiguracja styku | DPDT |
| ilość styków | 2 |
| rodzaj styków | przełączne |
| napięcie cewki | 230Vac |
| obciążalność styków | 5A / 250Vac |
| obciążalność styków | 5A / 24Vdc |
| wymiary | 27,5x14x32,5mm |
| montaż | do druku, podstawka |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.