R13203L-01-BBR-L1 przełącznik kołyskowy podświetlany 12V, czerwony stabilny ON-OFF
Przełącznik kołyskowy stabilny podświetlany czerwony 12V
Wystaw opinię o produkcie
12,20 zł
Cena
12,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,20 zł
Promocja trwa do %s
15,00 zł
Cena
15,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
15,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: R13203L-01-BBR-L1
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy stabilny podświetlany czerwony 12V
| symbol | R13203L-01-BBR-L1 |
| typ | przełącznik kołyskowy |
| sposób przełączania | ON-OFF |
| typ przełaczania | bistabilny |
| ilość torów | 1 |
| obciążalność styków | 25A / 12V |
| podświetlenie | czerwone 12V |
| wyprowadzenia | konektor 6,3x0,8mm |
| otwór montażowy | 24mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.