R13-827 przełącznik okrągły hermetyczny podświetlany czerwony ON-OFF; 6A / 250V
Przełącznik hermetyczny kołyskowy okrągły
- jednoobwodowy
- sposób przełączania ON-OFF
- kolor podświetlenia czerwony 230Vac
Wystaw opinię o produkcie
11,38 zł
Cena
11,38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
11,38 zł
Promocja trwa do %s
14,00 zł
Cena
14,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
14,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: R13-527
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy jednoobwodowy okrągły ON-OFF, hermetyczny podświetlany, kolor podświetlenia czerwony (230Vac)
| symbol | R13-827 |
| rodzaj przełącznika | DPST-NO |
| ilość torów | 1 |
| ilość pozycji | 2 |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd znamionowy | 6A |
| podświetlenie | tak |
| kolor podświetlenia | czerwony neonówka 230V |
| wyprowadzenia | konektor 4,8x0,8mm |
| otwór montażowy | Φ20,2mm |
| szczelność | IP65 |
| temperatura pracy | -20°C / 70°C |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.