R13-508-BG przycisk chwilowy podświetlany zielony OFF-(ON)
Przycisk okrągły chwilowy podświetlany (LED 2V) montowany na panel, styki lutowane
Wystaw opinię o produkcie
3,25 zł
Cena
3,25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,25 zł
Promocja trwa do %s
4,00 zł
Cena
4,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: R13-508-BG
Opis produktu
Opis produktu
Przycisk okrągły chwilowy podświetlany (LED 2V) montowany na panel, styki lutowane
| symbol | R13-508-BG |
| typ | przycisk chwilowy |
| sposób przełączania | OFF-(ON) |
| ilość torów | 1 |
| obciążalność styków | 1,5A / 250V |
| podświetlenie | zielony 2V |
| wyprowadzenia | do litowania |
| otwór montażowy | Φ16mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.