R13-112B8W przełącznik kołyskowy podświetlany czerwony ON-OFF 10A / 250V IP65
Przycisk okrągły podświetlany 230V stabilny, montowany na panel, szczelność IP65
Wystaw opinię o produkcie
5,69 zł
Cena
5,69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,69 zł
Promocja trwa do %s
7,00 zł
Cena
7,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
7,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: R13-112B8W
Opis produktu
Opis produktu
| rodzaj przełącznika | bistabilny |
| ilość torów | 1 |
| ilość pozycji | 2 |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd znamionowy | 10A |
| podświetlenie | tak |
| kolor podświetlenia | czerwony - neonówka 230V |
| wyprowadzenia | konektor 4,8x0,8mm |
| otwór montażowy | Φ24mm |
| szczelność | IP65 |
| temperatura pracy | -20°C / 85°C |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.