Przycisk wyjścia kwadratowy BWK 90x90mm
Przycisk "Wyjścia" panelowy wandaloodporty kwadratowy
Wystaw opinię o produkcie
28,46 zł
Cena
28,46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
28,46 zł
Promocja trwa do %s
35,00 zł
Cena
35,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
35,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: PRZEL283
Opis produktu
Opis produktu
Przycisk "Wyjścia" panelowy wandaloodporty kwadratowy
| symbol | PRZEL283 |
| typ | przycisk wyjścia |
| oznaczenia na kasecie | ikona palca wskazującego drzwi |
| sposób przełączania | SPST NO |
| średnica przycisku | 22mm |
| otwór pod przycisk | 19mm |
| obciążalność styków | 36V / 3A |
| wymiar kasety | 90x90mm |
| materiał kasety | stal nierdzewna |
| montaż | podtynkowy |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.