Przetwornica napięcia Step-Up XL6009, wyjście 4-38V / 2A
Przetwornica z układem XL6009 to wydajny moduł typu step-up będący następcą popularnego układu LM2577.
Służy do podwyższania napięcia stałego DC i charakteryzuje się znacznie wyższą częstotliwością pracy oraz większym prądem maksymalnym niż mniejsza przetwornica MT3608.
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 005362
Opis produktu
Przetwornica napięcia serii Step-Up. Przetwornica pozwala na regulację napięcia w zakresie 4-38Vdc i obciążalności prądowej 2A z możliwością zwiększenia do 3A z zastosowaniem odpowiedniego radiatora.
| symbol | 005362 |
| typ | przetwornica step-up |
| napięcie zasilające | 3,2-32Vdc |
| napięcie wyjściowe | 4-38Vdc |
| prąd wyjściowy | 2A (3A z zamontowanym radiatorem) |
| częstotliwość przełączania | 400kHz |
| wydajność | 94% |
| regulacja napięcia | potencjometr |
| temperatura pracy | -45°C / 85°C |
| wymiary | 43x21x14mm |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.