Przełącznik krańcowy z dźwignią montaż do druku
Mikroprzełącznik krańcowy z dźwignią 11mm, styk przełączny
Wystaw opinię o produkcie
2,44 zł
Cena
2,44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,44 zł
Promocja trwa do %s
3,00 zł
Cena
3,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: Z108/5
Opis produktu
Opis produktu
Mikroprzełącznik krańcowy z dźwignią 11mm, styk przełączny
| symbol | Z108/5 |
| typ | przełącznik krańcowy |
| dźwignia | 11mm |
| styki | NO + NC wspólny pin |
| obciążalność styków | 1A / 250V |
| obciążalność styków | |
| obudowa | plastikowa |
| wymiary | 13x6,5x6mm |
| montaż | konektor 3mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.