Przełącznik krańcowy bez dźwigni, styk NO-NC wspólny pin
Mikroprzełącznik krańcowy bez dźwigni. Styki typu NO-NC wspólny pin
Wystaw opinię o produkcie
3,25 zł
Cena
3,25 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,25 zł
Promocja trwa do %s
4,00 zł
Cena
4,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 8705
Opis produktu
Opis produktu
Mikroprzełącznik krańcowy bez dźwigni. Styki typu NO-NC wspólny pin
| symbol | 8705 |
| typ | przełącznik krańcowy |
| styki | NO-NC |
| długość dźwigni | brak |
| obciążalność styków | 5A / 125Vac |
| obciążalność styków | 3A / 250Vac |
| wymiary | 19,8x10,2x6,4mm |
| wyprowadzenia | konektor |
| montaż | lutowany / przykręcany do obudowy |
Inni klienci kupili również ...
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.