Przełącznik kołyskowy stabilny ON-OFF
Przełącznik kołyskowy, stabilny, niepodświetlany
Wystaw opinię o produkcie
2,03 zł
Cena
2,03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,03 zł
Promocja trwa do %s
2,50 zł
Cena
2,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,50 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: Z093
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy, stabilny, niepodświetlany
| symbol | Z093 |
| typ | przełącznik kołyskowy |
| sposób przełączania | ON-OFF |
| typ przełącznia | bistabilny |
| ilość torów | 1 |
| obciążalność styków | 3A / 250V |
| podświetlenie | brak |
| wyprowadzenia | konektor 4,8x0,8mm |
| otwór montażowy | 19,9x12,9mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.