Przełącznik kołyskowy podświetlany żółty 230V, stabilny ON-OFF, duży
Przełącznik kołyskowy stabilny podświetlany - żółty 230V
Wystaw opinię o produkcie
5,69 zł
Cena
5,69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,69 zł
Promocja trwa do %s
7,00 zł
Cena
7,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
7,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 6096
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy stabilny podświetlany - żółty 230V
| symbol | 6096 |
| typ | przełącznik kołyskowy |
| sposób przełączania | ON-OFF |
| typ przełączania | bistabilny |
| ilość torów | 2 |
| obciążalność styków | 15A / 250Vac |
| podświetlenie | czerwone 230V |
| wyprowadzenia | konektor 6,4x0,8 |
| wymiary | 35,3x26x30,3mm |
| otwór montażowy | 27x22mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.