Przełącznik kołyskowy podświetlany czerwony 12V, stabilny ON-OFF, duży
Przełącznik kołyskowy podświetlany 12V dwuobwodowy ON-OFF
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 02760
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy podświetlany 12V dwuobwodowy ON-OFF
| symbol | 0267 |
| typ | przełącznik kołyskowy |
| sposób przełączania | ON-OFF |
| typ przełączania | bistabilny |
| ilość torów | 2 |
| podświetlenie | czerwone 12V |
| obciążalność styków | 35A / 12V |
| styki | konektor 6,3x0,8mm |
| otwór montażowy | 21,5x25,5mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.