Przełącznik kołyskowy podświetlany 230V, czerwony stabilny ON-ON
Przełącznik kołyskowy stabilny podświetlany - czerwony 230V
Wystaw opinię o produkcie
4,88 zł
Cena
4,88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,88 zł
Promocja trwa do %s
6,00 zł
Cena
6,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: PRZEL026
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy stabilny podświetlany - czerwony 230V
| symbol | PRZEL026 |
| typ | przełącznik kołyskowy |
| sposób przełączania | ON-ON |
| typ przełączania | bistabilny |
| ilość torów | 2 |
| obciążalność styków | 15A / 250V |
| podświetlenie | czerwone 230V |
| wyprowadzenia | konektor 6,4x0,8mm |
| wymiary |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.