Przełącznik kołyskowy podświetlany 12V, niebieski stabilny ON-OFF
Przełącznik kołyskowy stabilny podświetlany niebieski 12V
Wystaw opinię o produkcie
3,25 zł
Cena
3,25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,25 zł
Promocja trwa do %s
4,00 zł
Cena
4,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: A719-BU
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy stabilny podświetlany niebieski 12V
| symbol | A719-BU |
| typ | przełącznik kołyskowy |
| sposób przełączania | ON-OFF |
| typ przełączania | bistabilny |
| ilość torów | 2 |
| obciążalność styków | 15A / 250V |
| podświetlenie | niebieskie 12V |
| wyprowadzenia | konektor 6,3x0,8mm |
| otwór montażowy | 28,5x22,5mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.