Przełącznik kołyskowy okrągły czarny stabilny ON-OFF
Przełącznik kołyskowy okrągły niepodświetlany ON-OFF
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,25 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 7756
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy okrągły niepodświetlany ON-OFF
| symbol | 7756 |
| typ | przełącznik kołyskowy |
| sposób przełączania | ON-OFF |
| typ przełączania | bistabilny |
| ilość torów | 1 |
| obciążalność styków | 10A / 250Vac |
| kolor | czarny |
| wyprowadzenia | konektor 4,8x0,8 |
| wymiary | 23x12,8mm |
| otwór montażowy | 19,7mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.