Przełącznik kołyskowy czerwony stabilny ON-ON
Przełącznik kołyskowy stabilny, niepodświetlany, kolor przełącznika czerwony
Wystaw opinię o produkcie
3,25 zł
Cena
3,25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,25 zł
Promocja trwa do %s
4,00 zł
Cena
4,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 05300
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy stabilny, niepodświetlany, kolor przełącznika czerwony
| symbol | 05300 |
| typ | przełącznik kołyskowy |
| sposób przełączania | ON-ON |
| typ przełączania | bistabilny |
| ilość torów | 2 |
| obciążalność styków | 16A / 250V |
| podświetlenie | brak |
| kolor przełącznika | czerwony |
| wyprowadzenia | konektor 4,8x0,8mm |
| otwór montażowy | 29,3x13,6mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.