Przełącznik kołyskowy chwilowy (ON)-OFF
Przełącznik kołyskowy chwilowy bez podświetlenia.
Wystaw opinię o produkcie
1,63 zł
Cena
1,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,63 zł
Promocja trwa do %s
2,00 zł
Cena
2,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 6071
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy chwilowy bez podświetlenia.
| symbol | 6071 |
| typ | przełącznik kołyskowy |
| sposób przełączania | (ON)-)OFF |
| typ przełączania | monostabilny |
| ilość torów | 1 |
| obciążalność styków | 3A / 250V |
| podświetlenie | brak |
| wyprowadzenia | konektor 4,8x0,8mm |
| wymiary | 19,2x13mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.