Przełącznik kołyskowy chwilowy OFF-(ON)
Przełącznik kołyskowy chwilowy niepodświetlany
Wystaw opinię o produkcie
3,25 zł
Cena
3,25 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,25 zł
Promocja trwa do %s
4,00 zł
Cena
4,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: Z085
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy chwilowy niepodświetlany
| symbol | Z085 |
| typ | przełącznik kołyskowy |
| sposób przełączania | (ON)-OFF |
| typ przełączania | monostabilny |
| ilość torów | 1 |
| obciążalność styków | 3A / 250V |
| podświetlenie | brak |
| wyprowadzenia | konektor 4,8x0,8mm |
| otwór montażowy | 19,2x13mm |
Inni klienci kupili również ...
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.