Przełącznik kołyskowy 3 pin, czarny stabilny ON-OFF
Przełącznik kołyskowy chwilowy bez podświetlenia.
Wystaw opinię o produkcie
1,22 zł
Cena
1,22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,81 zł
Promocja trwa do %s
1,50 zł
Cena
1,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 0505
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy chwilowy bez podświetlenia.
| symbol | 0505 |
| typ | przełącznik kołyskowy |
| sposób przełączania | ON-OFF |
| typ przełączania | bistabilny |
| ilość torów | 1 |
| obciążalność styków | 3A / 250V |
| wyprowadzenia | konektor 4,8x0,8mm |
| wymiary | 9,2x13,5mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.