Profil LED aluminiowy NEWCLASIC, mleczny klosz, długość 2m
Profil aluminiowy do taśm LED-owych
- szerokość taśmy LED 10mm
- klosz mleczny
- kolor srebrny
- montaż taśma klejąca, przykręcenie
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,26 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: HB24017N-M-2
Opis produktu
Opis produktu
Aluminiowy profil do taśm LED-owych
| symbol | NEWCLASIC |
| typ | profil LED |
| długość | 2m |
| szerokość | 15mm |
| wysokość | 8mm |
| szerokość taśmy LED | 10mm |
| klosz | mleczny |
| kolor | srebrny |
| mocowanie | taśma klejąca, przykręcenie |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.