Potencjometr wieloobrotowy osiowy liniowy 500R, 2W, 5%
Potencjometr wieloobrotowy osiowy o charakterystyce liniowej. Umożliwia precyzyjne ustawienie właściwej rezystancji.
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
24,39 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
30,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: DM500R
Opis produktu
Opis produktu
Potencjometr wieloobrotowy osiowy o charakterystyce liniowej. Umożliwia precyzyjne ustawienie właściwej rezystancji.
| symbol | DM500R |
| rezystancja | 500Ω |
| tolerancja | 5% |
| moc | 2W |
| charakterystyka | liniowa |
| ilość obrotów | 10 |
| średnica osi | 6,35mm |
| wymiar korpusu | Φ22x18,6mm |
| wyprowadzenia | lutowane |
| temperatura pracy | -55°C / 125°C |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.