Potencjometr wieloobrotowy osiowy liniowy 10K, 2W, 5%
Potencjometr wieloobrotowy osiowy o charakterystyce liniowej. Umożliwia precyzyjne ustawienie właściwej rezystancji.
Wystaw opinię o produkcie
12,20 zł
Cena
12,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
32,52 zł
Promocja trwa do %s
15,00 zł
Cena
15,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: DM10K
Opis produktu
Opis produktu
Potencjometr wieloobrotowy osiowy o charakterystyce liniowej. Umożliwia precyzyjne ustawienie właściwej rezystancji.
| symbol | DM10K |
| rezystancja | 10K |
| tolerancja | 5% |
| moc | 2W |
| charakterystyka | liniowa |
| ilość obrotów | 10 |
| średnica osi | 6,35mm |
| wymiar korpusu | Φ22x18,6mm |
| wyprowadzenia | lutowane |
| temperatura pracy | -55°C / 125°C |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.