Potencjometr wieloobrotowy montażowy 5K, seria 3266W
Potencjometr montażowy wieloobrotowy - helitrim
Wystaw opinię o produkcie
4,88 zł
Cena
4,88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,88 zł
Promocja trwa do %s
6,00 zł
Cena
6,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 3266W-1-502LF
Opis produktu
Opis produktu
Potencjometr montażowy wieloobrotowy - helitrim
| symbol | 3266-1-502LF |
| rezystancja | 5K |
| moc | 500mW |
| tolerancja | 10% |
| charakterystyka | liniowa |
| ilość obrotów | 25 |
| temperatura pracy | -55°C / 125°C |
| wymiary | 9,3x9,9x4,6mm |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.