Potencjometr montażowy leżący jednoobrotowy RM65 500K
Potencjometr jednoobrotowy montażowy leżący lutowany do obwodu drukowanego PCB
Wystaw opinię o produkcie
0,24 zł
Cena
0,24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,24 zł
Promocja trwa do %s
0,30 zł
Cena
0,30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,30 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: RM65_500K
Opis produktu
Opis produktu
Potencjometr montażowy leżący o regulowanej rezystancji w zakresie 0-500K.
| symbol | RM65-500K |
| rezystancja | 500K |
| tolerancja | 30% |
| moc | 100mW |
| napięcie znamionowe | 50V |
| kąt obrotu | 200° |
| temperatura pracy | -25°C / 40°C |
| montaż | przewlekany |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.