Panel LED slim, barwa biała neutralna, moc 50W, długość 120cm
Orawa natynkowa ( lampa ) LED 150 cm 50W jest to nowość na rynku, idealna jako zamiennik oprawy świetlówkowej oraz innych klasycznych źródeł światła. Główną cechą tej oprawy są bardzo małe wymiary zaledwie 2,5 cm wysokości, 7,5 cm szerokości, niski pobór energii elektrycznej 50W a zarazem duża wydajność świetlna. Oprawę możemy zastosować w biurach, pracowniach, sklepach, halach produkcyjnych i wielu innych miejscach.
Wystaw opinię o produkcie
40,65 zł
Cena
40,65 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,65 zł
Promocja trwa do %s
50,00 zł
Cena
50,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
50,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: D0163
Opis produktu
Opis produktu
Oprawa LED typu slim
| symbol | D0163 |
| typ | oprawa LED slim |
| źródło światła | dioda LED 2835 |
| moc | 50W |
| barwa | biała neutralna 4000-4500K |
| jasność | 3950 LM |
| kąt świecenia | 120° |
| obudowa | aluminiowa |
| klosz | plastikowy |
| szczelność | IP20 |
| napięcie zasilające | 230Vac |
| wymiary | 1500x750x250mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.