Panel LED kwadratowy, moc 45W, barwa 4000K, wymiar 600x600x12mm, zas. 230Vac
Panel LED do oświetlenia obiektów. Montaż w sposób natynkowy, podtynkowy lub zawieszany
Wystaw opinię o produkcie
97,56 zł
Cena
97,56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
162,60 zł
Promocja trwa do %s
120,00 zł
Cena
120,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
200,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: SLI035037NW
Opis produktu
Opis produktu
Panel LED do oświetlenia obiektów. Montaż w sposób natynkowy, podtynkowy lub zawieszany
| symbol | SLI035037NW |
| moc | 45W |
| napięcie zasilające | 230Vac |
| klasa energetyczna | F |
| jasność | 4500lm |
| skuteczność świecenia | 100lm / m |
| barwa światła | neutralna biała |
| kąt świecenia | 120° |
| zużycie energii | 45kWh / 1000h |
| trwałość | 50000h |
| temperatura pracy | -20°C / 40°C |
| szczelność | IP20 |
| wywiary | 595x595x10mm |
| otwór montażowy | 575x575mm |
| waga | 2,09kg |
| montaż | podtynkowy, natynkowy, zawieszany |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.