PT-45C zasilacz impulsowy, wyj. 5V / 3A; 15V / 1,6A; -15V / 0,3A
Zasilacz impulsowy typu open frame
Wystaw opinię o produkcie
97,56 zł
Cena
97,56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97,56 zł
Promocja trwa do %s
120,00 zł
Cena
120,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
120,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: PT-45C
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Zasilacz impulsowy typu open frame
| symbol | PT-45C |
| typ | zasilacz impulsowy |
| napięcie zasilające | 90-264Vac |
| napięcie wyjściowe A | 5Vdc |
| prąd | 3A |
| napięcie wyjściowe B | 15Vdc |
| prąd | 1,6A |
| napięcie wyjściowe | -15Vdc |
| prąd | 0,3A |
| zabezpieczenie | - przeciążeniowe OPP - przepięciowe OVP - zwarciowe SCP |
| wymiary | 127x76,2x28mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.